Nawigacja BECKER Transit.5 | Sam. Ciężarowe | 47EU

Nawigacja BECKER Transit.5 | Sam. Ciężarowe | 47EU
Nawigacja BECKER Transit.5 | Sam. Ciężarowe | 47EU
Nawigacja BECKER Transit.5 | Sam. Ciężarowe | 47EU
Nawigacja BECKER Transit.5 | Sam. Ciężarowe | 47EU
Nawigacja BECKER Transit.5 | Sam. Ciężarowe | 47EU
Nawigacja BECKER Transit.5 | Sam. Ciężarowe | 47EU
999,00 zł
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny

 

BECKER Transit 5

Nawigacja odpowiednia dla największych – Z najnowszym modelem BECKER transit.5, będziesz miał pewnego partnera na pokładzie twojego pojazdu. 5-calowy (12.7 cm) ekran umożliwia doskonały widok dzięki mapom w obrazie o wysokiej rozdzielczości.

Sercem modelu BECKER transit.5 jest funkcja Truck & Camper Navigation Pro. Uwzględniając indywidualne parametry twojego pojazdu i specyficzne dane drogowe dla twojej trasy, otrzymasz komfortowy wybór trasy dopasowany do twojego pojazdu. Automatycznie unikniesz nieodpowiednich fragmentów drogi dzięki poszerzonej zawartości map.

NAWIGACJA DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I KAMPERÓW PRO

Kalkulacja trasy odbywa się na podstawie informacji o pojeździe: wysokości, szerokości, wagi, danych o przyczepie oraz przewożonych materiałach niebezpiecznych. Poza danymi pojazdu pod uwagę brane są również atrybuty dróg, m. in.: wysokości mostów i tuneli oraz ograniczenia ruchu i znaki ostrzegawcze przeznaczone dla samochodów ciężarowych i kamperów. Nieodpowiednie fragmenty trasy zostają wykluczone z kalkulacji, zwiększając bezpieczeństwo podczas podróży.

Specjalna funkcja dla kamperów: zakazy wjazdu I ograniczenia dla samochodów ciężarowych nie są brane pod uwagę przy kalkulacji trasy. Dzięki temu skraca się czas dotarcia do celu przy zachowaniu bezpieczeństwa.

TRUCK & CAMPER

W celu konfiguracji twojego planowania trasy w bezpieczny i bezproblemowy sposób funkcja podglądu Truck & Camper pokazuje porównanie drogi odpowiedniej dla twojego pojazdu z drogą standardową jeszcze przed rozpoczęciem nawigowania. Dodatkowo, możesz sprawdzić jakie nachylenia drogi występują na trasie na diagramie profilu wysokości. Jeżeli nachylenia są zbyt duże, możesz wybrać lepszą, bardziej odpowiednią dostępną trasę.

POWIADOMIENIA DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I KAMPERÓW

Szczegółowe powiadomienia o potencjalnych zagrożeniach i ograniczeniach pozwalają na optymalną ocenę trasy w każdym momencie. Dzięki temu kierowca może z wyprzedzeniem zidentyfikować i uniknąć niebezpiecznych sytuacji.

Oprócz brania pod uwagę ograniczeń ze względu na wysokość, szerokość, długość, i wagę pojazdu oraz zakazów wjazdu dla samochodów ciężarowych, urządzenie informuje również o strefach low-emission zone, w których obowiązują ograniczenie dla pojazdów wydzielających zbyt dużo spalin. Pozwala to na uniknięcie mandatów i spokojną podróż.

BECKER MAGCLICK

Szczególną zaletą nowego BECKER Active.5 LMU jest nowy aktywny uchwyt Becker MagClick. Pozwala on na solidne mocowanie urządzenia w pojeździe dzięki łącznikom magnetycznym. Urządzenie może być zamontowane i zdemontowane za pomocą jednego ruchu. Jednocześnie magnetyczne styki umożliwiają bezpieczne ładowanie urządzenia. Niewygodne podłączanie kabla ładowarki nie jest już problemem dzięki takiemu rozwiązaniu. Ponadto, aktywny uchwyt jest wyposażony w 4-zaczepowy system Herbert Richter, dzięki czemu jest kompatybilny z wieloma podstawami mocującymi. Daje ci to najlepsze warunki dla stałego mocowania twojego urządzenia nawigacyjnego w pojeździe.

 

 

 

Sprawdzone w trakcie jazdy zalety Beckera.

BECKER SITUATION SCAN

Renomowany Becker Situation Scan oferuje zestaw inteligentnych funkcji wspomagających kierowcę użytecznymi informacjami i wskazówkami w zależności od sytuacji na drodze i postępów jazdy.

Asystent objazdu: wytycza nową trasę w przypadku pojawienia się utrudnień w ruchu

Asystent zjazdu: w przypadku zjazdu z wyznaczonej trasy analizuje możliwe powody i pomaga znaleźć np. stację benzynową

Asystent parkowania: znajduje parking w pobliżu celu podróży.

ASYSTENT PASA RUCHU PRO 3D

Asystent pasa ruchu Pro 3D pokazuje właściwy pas ruchu w ruchomej animacji kiedy zbliża się konieczność zmiany pasa. Dzięki temu możesz wybrać właściwy pas w odpowiednim czasie.

3D TERRAIN VIEW

Funkcja 3D Terrain View pokazuje profile wysokości i krajobrazu oraz lokalne atrakcje przy trasie w realistycznym widoku 3D na ekranie o wysokiej rozdzielczości.

BORDER ASSISTANT

Gdy w trakcie podróży zbliżasz się do granicy, Becker SituationScan rozpoznaje ją i w odpowiednim momencie informuje o ostatniej stacji benzynowej przed jej przekroczeniem. Dodatkowo podaje informacje o regulacjach prawnych w danym kraju, m. in. o ograniczeniach prędkości i limicie alkoholu we krwi.

OSTRZEŻENIA O LIMICIE PRĘDKOŚCI

Informacja o dopuszczalnej prędkości jest wyświetlana na ekranie, sygnał dźwiękowy ostrzegający kierowcę o przekroczeniu zaprogramowanego progu (do ustawienia).

NAWIGACJA, KTÓRA UCZY SIĘ W TRAKCIE JAZDY.

Nawigacje Becker nie tylko biorą pod uwagę historyczne dane o ruchu drogowym, ale również gromadzą nowe podczas podczas podróży. W tym celu urządzenie zapamiętuje przebieg trasy, gdy prowadzisz.

ZAINSTALOWANE MAPY 47 KRAJÓW EUROPY

Albania*, Andora, Belgia*, Bośnia i Hercegowina* Bułgaria*, Dania*, Niemcy*, Estonia*, Finlandia*, Francja*, Gibraltar, Grecja*, Wielka Brytania*, Irlandia*, Islandia*, Włochy*, Chorwacja* Kosowo*, Łotwa*, Lichtenstein, Litwa*, Luksemburg*, Była Jugosłowiańska Republika Macedonii*, Mołdawia, Monako, Czarnogóra*, Holandia*, Norwegia*, Austria*, Polska*, Portugalia*, Rumunia*, Rosja*, San Marino, Szwecja*, Szwajcaria*, Serbia*, Słowacja*, Słowenia*, Hiszpania*, Czechy*, Turcja*, Ukraina*, Węgry*, Watykan, Białoruś.

* W tym atrybutami dla samochodów ciężarowych i kamperów

Użytkownicy mogą również skorzystać z dołączonego przewodnika ADAC Camping and Pitch Guide jak również przewonika MARCO POLO Travel Guide z licznymi informacjami preinstalowanymi w urządzeniu.

CECHY URZĄDZENIA:

Wzornictwo i materiały najwyższej jakości. Płaskie urządzenie w eleganckiej stalowej ramce.
Szybki procesor 800 MHz dla szybkiej obsługi i kalkulacji trasy.
Wygodnie zaaranżowany ekran pojemnościowy 5’’ (12.7 cm) o wysokiej rozdzielczości.
Najnowsze mapy 47 krajów Europy (Turcja + Rosja w zestawie).
Wewnętrzna pamięć 8 GB. (Pojemność pamięci dostępnej dla użytkownika jest mniejsza od wskazanej ze względu na zainstalowany fabrycznie system operacyjny, aplikacje i mapy.)
38 krajów z danymi Truck & Camper.
Wbudowany, szybki odbiornik HQ TMC do automatycznego unikania korków.(2)
Komunikaty Text-to-Speech, w tym komunikaty usługi TMC oraz informacje o obiektach przy trasie.(3)
Uchwyt Samochodowy Becker MagClick Active umożliwa solidne mocowanie urządzenia i bezpieczne ładowanie dzięki magnetycznym stykom, oraz łatwą i trwałą integrację z pojazdem.
Funkcja Becker Situation Scan – wiele możliwości wspierania kierowcy pomocnymi informacjami i zaleceniami w zależności od aktualnej sytuacji na trasie.
Asystent pasa ruchu Pro 3D: w sytuacji koniecznej zmiany pasa Asystent Pro 3D pokazuje właściwy pas w animowanym obrazie. Dzięki temu kierowca rozpoznaje właściwy pas w odpowiednim czasie.
Obraz krajobrazu, profile wysokości, ważne obiekty w realistycznym widoku 3D.
Informacje o ograniczeniach prędkości.
Oprogramowanie Becker Content Manager(5) Software dla wygodnej, komputerowej konfiguracji urządzenia.

(2) TMC bezpłatne dostępne w: A, B, CH, CZ, D, DK, E, F, I, NL, Premium TMC dostępne w: H, SLO.
(3) Text-to-Speech dostępne w językach: UK-EN, NL, FR, DE, IT, HR, ES, PL.
(5) Oprogramowanie Becker Content Manager dla wygodnej konfiguracji urządzenia z poziomu komputera. Content Manager wymaga komputera z systemem Windows 10, 8, 7, Vista™ lub XP™ z wejściem USB i dostępem do Internetu.

ZESTAW ZAWIERA:

Urządzenie Becker Transit.5 LMU
Uchwyt Becker MagClick Active z ładowarką 12/24V i anteną TMC
Uchwyt do szyby HR
Kabel USB do połączenia z komputerem

Instrukcja obsługi i Content Manager* zainstalowane na urządzeniu
Skrócona instrukcja obsługi w wersji papierowej.

*Becker Content Manager wymaga komputera z systemem Windows 10, 8, 7, Vista™ lub XP™ z wejściem USB i dostępem do Internetu.
Producent
Kod produktu
1501890000
Wyświetlacz
Ekran dotykowy 12,7 cm (5'') antyodblaskowy, 800 x 480 pikseli
Wielkość wyświetlacza
5'
Wymiary
138,00 x 84,50 x 15,60 mm
TMC (informacje o korkach)
TAK: Funkcja niedostępna w Polsce
Bluetooth
Nie
Mapa
Europa (47 krajów)
Aktualizacje map
Tak; Płatne
Pamięć wbudowana
Pojemność pamięci dostępnej dla użytkownika może być mniejsza od wskazanej ze względu na zainstalowany fabrycznie system operacyjny i aplikacje.
8 GB (Pojemność pamięci dostępnej dla użytkownika jest mniejsza od wskazanej ze względu na zainstalowany fabrycznie system operacyjny, aplikacje i mapy.)
Obsługa kart pamięci

micro Secure Digital Card - to karta pamięci Secure Digital o rozmiarach 11 x 15 x 1 mm. Jest to najmniejsza seryjnie produkowana karta pamięci. Jest dwukrotnie mniejsza od miniSD. Karta posiada 8 złączy (tzw. pinów).

Dzięki niewielkim rozmiarom, karta jest przeznaczona głównie do małych, mobilnych urządzeń.

Format microSD został stworzony przez firmę SanDisk. Nowa karta (o nazwie TransFlash) została zatwierdzona w lipcu 2005 r. przez Secure Digital Card Association jako nowy standard microSD. Karty TransFlash, mają pojemność do 2 GB. W wersji 2.0 przy niezmienionych wymiarach karty, możliwe są znacznie wyższe pojemności (nawet 64 GB), lecz nowy standard nie jest kompatybilny wstecz.

microSD, microSDHC (do 32 GB, CL6)
Do pobrania
GWARANCJA 24 MIESIĄCE

Naprawy gwarancyjne są realizowane w autoryzowanym serwisie producentaSzczegółowe warunki gwarancji na stronie producenta / importera.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w Polityce prywatności sklepu.
Rozumiem, zamknij komunikat
pixel